OŠETRENIE 24K ZLATOM

Pleť začína stárnuť od 25 roku nášho života. Preto je dôležité dbať na prevenciu a pokúsiť sa oddialiť prvé procesy starnutia. Naše ošetrenia sú navrhnuté tak, aby navrátili pokožke a telu vlastné látky, ktoré vekom strácajú svoju intenzitu a tým sa u nás objavujú prvé procesy stárnutia ( vrásky, ochabnutá koža, mdlá farba atď. )
Ak naopak už vrásky máte, radi Vám ponúkneme ošetrenia na odstránenie/zredukovanie vrások. Návratime Vám pružnosť a sviežosť pokožky. Radi Vám na mieru vystavíme balíček procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. 

Ošetrenie 24 krt zlatom je luxusné, magické a unikátne ošetrenie v starostlivosti o pleť. Zlato je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom, tie vedú k predčasnému starnutiu pleti. Pomáha obnoviť bunky v bazálnej vrstve. Zlepšuje elasticitu pokožky, znižuje suchosť a vrásky, dodáva pleti mladistvejší vzhľad. Spomaľuje prirodzený pokles produkcie kolagénu a stimuluje obnovu buniek. Potopte svoju tvár do zlata a vychutnajte si toto nezabudnuteľné ošetrenie.