KOLAGÉNOVÉ OŠETRENIE

Pleť začína stárnuť od 25 roku nášho života. Preto je dôležité dbať na prevenciu a pokúsiť sa oddialiť prvé procesy starnutia. Naše ošetrenia sú navrhnuté tak, aby navrátili pokožke a telu vlastné látky, ktoré vekom strácajú svoju intenzitu a tým sa u nás objavujú prvé procesy stárnutia ( vrásky, ochabnutá koža, mdlá farba atď. )
Ak naopak už vrásky máte, radi Vám ponúkneme ošetrenia na odstránenie/zredukovanie vrások. Návratime Vám pružnosť a sviežosť pokožky. Radi Vám na mieru vystavíme balíček procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. 

Kolagénové ošetrenie je ošetrenie, ktoré Vám pomôže navrátiť pevnosť a vypnutie vašej pokožky. Ošetrenie je jednoduché a bezbolestné. Po ošetrení môžete vykonávať bežné aktivity.
Vzhľadom na obsah rozpustného kolagénu podporujúceho vrchnú vrstvu kože, kolagénové sérum pokožku napína, hydratuje a pruží. Kolagén má mimoriadnu schopnosť zadržiavať vodu v koži, jemne zosvetlí zafarbenie a vyhladzuje pokožku.
Peelingom sa pleť zbaví suchej, starej kože, odstráni sa mazivo a čierne bodky...Po zapracovaní kolagénového séra je pleť vypnutá a pružnejšia.